In de 94e aflevering doorlopen we nog een keer het review proces. En dat doen we met een echte kenner, namelijk een reviewer; Frogfoot1.
Hoofdonderwerp:
Het review proces (deel 2)
Een cache plaatsen en daarbij het listing maken is op zich niet heel moeilijk. Toch zijn er een paar regels waar je je aan zal moeten houden. In deze aflevering spreken we er een aantal door met Koen, Frogfoot1, een van de 3 Vlaamse reviewers.
Omdat het seizoen van het leggen van nieuwe geocaches er weer aankomt leek het ons wel een mooi moment om de guide lines nog eens door te nemen.

Nieuws uit eigen huis
Op 23 maart 2019 organiseren wij een event (in twee delen) om de opname van onze 100e aflevering te vieren. Meer informatie is te vinden op de listing van het event: GC83NEW
Hotspot
Land | GC-code | Naam |
---|---|---|
België | GC5E5ZX | BB5: Bonus Zwinreeks |
Nederland | GC1FVZR | Het mysterie van de ontvoerde prijskoe |
Upcoming events
Land | GC-code | Naam | Datum |
---|---|---|---|
België | GC816V2 | Back to Basic | 25-05-2019 |
Nederland | GC7K0B2 | Hoorns cache event 2019 | 16-03-2019 |
Heb jij een evenement dat je wilt promoten?
Stuur dan een mail naar ons!
Zet eens een cache in het zonnetje
Heb je zelf een suggestie voor een cache die in het zonnetje gezet mag worden laat het ons dan weten. Stuur een email naar zonnetje@geocacheradio.eu. Het liefst ontvangen wij een audiobestandje waar jij als geocacher enthousiast uitleg kan doen over deze cache. Op de meeste telefoons zit wel een appje waarmee je je stem op kan nemen. De meeste apps geven daarna de mogelijkheid om het bestand te delen. Als je dat via email doet kan je hem naar ons opsturen.
Als je een “geschreven” mail stuurt dan lezen wij de cache die jij in het zonnetje wil zetten voor!
Wij zijn erg benieuwd naar de inzendingen!!!
Vind jij onze podcast leuk en wil je ons steunen?
Dat kan kan via
Klik hieronder op de player om de aflevering te beluisteren!
Podcast: Play in new window | Download (Duration: 54:27 — 39.4MB)